ייעוץ פיננסי למשפחות

ייעוץ פיננסי למשפחות שרוצות בסיס כלכלי טוב

המשפחה הממוצעת בישראל משקיעה זמן לא מועט בחשיבה על העתיד, ובפרט על מצבה הכלכלי. עם זאת, משפחות רבות מאד בארץ עדיין אינן מצליחות למצוא את הדרך לצאת ממצב של חוסר והעדר, ולעבור למצב של רווחה וראיה לרחוק. הרבה מאד פעמים קשה לחשוב על מה עוד ניתן לוותר והיכן כבר ניתן לחסוך עוד – ולפעמים נראה כי כבר לא נותר דבר שניתן לעשות כדי לשנות את המצב. בדיוק לשם כך נועד ייעוץ פיננסי למשפחות, המאפשר נקודת מבט שונה על המצב, ודרך חדשה לפתרון הבעיות.

מה בדיוק עושים בייעוץ פיננסי למשפחות?

מטרתו של ייעוץ פיננסי למשפחות היא להביא לרווחה כלכלית עבור בני הבית וכמובן גם העומדים בראש המשפחה, מתוך שיקול דעת ועצירה לרגע, המאפשרת נקודת מבט אחרת על המתרחש, תוך התחשבות בגורם אחד נוסף: המצב בשוק שבחוץ. מלבד ההתמקדות הזעירה בכלכלת הבית ובעולם שנבנה בעשר אצבעות על ידכם, ייעוץ פיננסי למשפחות מבקש להתייחס גם לתמונה המלאה ולהקשר שבו אנו חיים – ולהפיק ממנו את המיטב. כמובן שכדי להתחיל, נדרשות לא פעם גם פעולות שייעשו ברמת המיקרו, כלומר הבית והנהוג בו, אך הדגש הרב ביותר בסוג זה של ייעוץ יהיה על ההשקעה בשווקים שבחוץ. בין מכלול האפשרויות העומד לרשות המשפחה הממוצעת עומדת בראש ובראשונה האופציה הנוגעת לנדל"ן, אך כמובן שישנן עוד הרבה אחרות כדוגמת מניות, אג"ח, מטבע ועוד ועוד.

ייעוץ פיננסי למשפחות – האם זה לא מסוכן?

השאלה הראשונה שנשאל בה כל אדם המעוניין להתחיל להשקיע, היא "מהי מידת הסיכון שאתה מוכן לקחת על עצמך?" כך, במיוחד במקרים של משפחות, שאלה זו נלקחת בחשבון וביתר שאת, ובהנחה שבחרתם ביועץ איכותי ומקצועי באמת, תקבלו ממנו גם עצות והדרכות נוספות הנוגעות בדיוק למצב הרגיש שבו אתם נמצאים: שמירה בצד של סכומים נכבדים, השקעה באפיקים בטוחים יותר ותכנון כלכלי מדויק ומקיף הנוגע לכל אחד ואחת מבני המשפחה – בעתיד הקרוב והרחוק, זאת על מנת להבטיח מסלולי השקעה שיטיבו איתכם כמה שאפשר, ומבלי לסכן חלילה על מצבה הכלכלי של המשפחה כי ייעוץ כלכלי למשפחות הוא משהו שצריך לעשות בצורה בטוחה וזה מה שתקבלו אצלנו בכלכלי-לי.