ייעוץ כלכלי למשפחות

ייעוץ כלכלי למשפחות שרוצות להצליח

אם גם אתם, כמו משקי בית רבים והולכים בישראל, חשים כי אתם קורסים תחת העומס הכלכלי, ולא משנה כמה אתם מנסים לעבוד קשה כדי לשנות זאת – המציאות עדיין לא משתנה, אולי הגיע הזמן לחשב מסלול מחדש. כיצד תעשו זאת ? אין צורך לנקוט חלילה בצעדים דרסטיים כלשהם, אלא הפתרון הרבה פעמים נמצא ממש מתחת לאף, גם אם הוא עשוי להיות כרוך בהוצאה מעט גדולה במקרי מסומים: ייעוץ כלכלי למשפחות הוא לעתים המוצא היחיד והאחרון שמצליח להציל את כלכלת הבית, ולהפוך את חשבון הבנק למצב של פלוס לאחר מינוס מתמיד.

האם ייעוץ כלכלי למשפחות יכול להתאים לכם?

יש לא מעט משפחות ואנשים פרטיים הסבורים כי ייעוץ כלכלי אינו נוגע אליהם. בהרבה מהמקרים הדבר נובע מרצון לפרטיות, אך הרבה יותר מכך בשל המחשבה כי כבר קיימת מערכת כלשהי לניהול כלכלת הבית: מעקב אחר הכנסות והוצאות, לקיחה בחשבון של צפי עתידי כמו גם הוצאות גדולות מתוכננות, התחשבות בהלוואות, משכנתאות והחזרים שונים, ועוד ועוד. אך מה שרבים אינם מבינים וחבל שכך, הוא שייעוץ כלכלי למעשה כולל תחומים רבים ומגוונים הרבה יותר מסך ההכנסות וההוצאות, ולא – לא מדובר בליווי רגשי או בהדרכה רוחנית כזו או אחרת. ייעוץ כלכלי לעסקים ומשפחות שנעשה בצורה מקצועית מסייע למצוא את "הכתם העיוור" שראשי המשפחה אינם מצליחים לראות, והוא מציע דרכים חדשות לחשיבה על שינוי מסלול, ובמרבית המקרים כזה שאינו גובה "מחיר" יקר מדי בדמות שינוי קיצוני באורח החיים.

בזכות הידע המקצועי

שני דברים נוספים שהייעוץ העסקי-כלכלי אמון עליהם, הוא ראשית שינוי דפוס החשיבה המקבע, ושנית התמקצעות מרבית בתחומי ידע שאינכם בקיאים בהם – כדוגמת זכויות שונות, הטבות המגיעות לכם ומסלולים חדשים להשקעות, לחסכון ואפילו להחזרי הלוואה. בכל מקרה ומקרה של חשיבה על ייעוץ כלכלי, הן למשפחות והן לאנשים פרטיים, חשוב מאד לוודא את אמינותם של היועץ או החברה המייעצת, בכדי להבטיח שירות אמין וללא משוא פנים, שאינו נוטה לטובתה של אף חברה או גורם מצד שלישי, ושמטרתו האחת והיחידה היא לקדם אתכם ורק אתכם מבחינה כלכלית.